‘1 milyon doları aşan borcunu ödemedi’ iddiası… Sidney merkezli şirket Twitter’a dava açtı!

Daily Mail haberine göre Facilitate Corporation adlı şirket, Elon Musk’ın Ekim 2022’de Twitter’ı satın almasının ardından birçok sözleşmeyi iptal ettiğini ve borçlarını ödemediğini söyledi.

2015 yılından bu yana Twitter’ın ABD dışındaki ofislerinin donanım ihtiyaçlarını karşılayan şirket, 2022 yılında ve 2023’ün başında Twitter’ın Londra, Dublin ve Singapur ofislerine 1 milyon doların üzerinde donanım desteği sağladığını ve faturaların vadesinin dolacağını duyurdu. sözleşme kapsamında 60 gün içinde ödeme yapılmadı.

BORÇLARINIZI TAZMİNAT VE FAİZ İLE ÖDEMEK ZORUNDA KALMAYI TALEP ETMEK

Sidney merkezli şirketin ABD Kaliforniya Federal Mahkemesi’nde açtığı davada, Twitter’ın borçlarını tazminat ve faizle ödemeye zorlanması isteniyor.

Twitter’ın maliyetleri kısmak için kapatıldığı, davaya konu olan Sidney ofisi için ödenmemiş 60 bin dolardan fazla fatura olduğu da kaydedildi.

Facilitate Corporation, Twitter’ın borca ​​itiraz etmediğini ve ödeme yapılmaması için şu ana kadar bir neden göstermediğini söyledi.

Sosyal medya şirketi konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. (AA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Robot şef oldu!Robot şef oldu!
Yazıklar olsun Gazi'ye!  Onun fedakarlığı...Yazıklar olsun Gazi’ye! Onun fedakarlığı…
Yeğenini korumak istedi, hayatını kaybetti...Yeğenini korumak istedi, hayatını kaybetti…

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası