Zoë Kravitz, Oscar 2022’de Kırmızı Halıda Audrey Hepburn’ü Kanallaştırdı

Son Guncelleme : 28 Mart 2022 | admin


Catwoman’ın elinde başka bir numara var.

Zoë Kravitz 2022’ye kadar gösterdi Oscarlar Hayranlarını hatırlatan zahmetsizce güzel bir görünümle 27 Mart Pazar günü kırmızı halı Audrey Hepburn-o kostüm partisi sırasındaki karakteri Bonnie’den değişik değil Büyük Ufak Yalanlar.

33 yaşındaki oyuncu, fiyonk tesiri yaratmak için yakası düğümlü bebek pembesi Yves Saint Laurent elbise giydi. Zoë, tatlı elbiseyi bir Kwiat pırlanta kolyeyle eşleştirdi ve son kırmızı halı etkinliklerinde giydirilmiş olduğu keskin Catwoman giysilerine kıyasla daha klasik bir tarza yaslanarak saçını ince kaküllerle geri çekti.

bu Yüksek Sadakat yıldız planlanıyor sunmak benzer biçimde öteki A listesindeki ünlülerle beraber Oscar esnasında bir ödül Lady Gaga, John Travolta ve Lupita Nyong’o.

Kırmızı halıdaki son görünümü, her yerde kedi tavrı ve yarasa tavrının ipuçlarıyla son rolüne bir saygı duruşu niteliğindeydi. İngiltere galasında göletin karşısında Yarasaadam Şubat ayında göğsünde ve boynunda kısa kemerler bulunan siyah bir Saint Laurent elbise giyerek yarasa görüntüsü yarattı.

Comments are closed.