Pilot Butte Ortaokulunda Cuma gününe kadar mevcut olan Cemiyet Yardım Merkezi, her insana destek sunuyor


Ek olarak sağlanan öteki kaynaklar

BEND, Ore. (KTVZ) — Deschutes İlçe Sıhhat Hizmetleri, DA Kurbanları Yardım Programı, St. Charles Sıhhat Sistemi ve mahalli papazlar, küçüklere bire bir yada ufak grup destekleri sağlamak için Bend-La Pine Okulları ile ortaklık kuruyor. Pazar günkü Bend’deki ağlatısal atış vakasının peşinden desteğe gereksinim duyan hepimiz.

Eleştiri vakalara müdahale mevzusunda eğitimli takımlar, 1501 Neff Road’da bulunan Pilot Butte Ortaokulunda Salı’dan Cuma’ya kadar saat 15.00’ten 19.00’a kadar hazır olacak. İspanyolca konuşan danışmanlar bulunacaktır.

Deschutes İlçesi Kurbanlarının Yardımı:

Mağdur Savunucuları, Kabahat Mağdurlarına Tazminat mevzusunda destek olmak, destek ve müdafa sağlamak ve fertleri ek topluluk kaynaklarıyla bağlamak için Cemiyet Yardım Merkezinde bulunacaktır.

Ek kaynak detayları:

Sakinler psikiyatrik bir acil durum yaşıyorsa yada ciddi kendine zarar verme düşünceleri yaşıyorsa, lütfen 988 Kriz Hattını arayın. 988’i aramak, sizi ruh sağlığıyla ilgili sorun yaşayan her insana şefkatli, erişilebilir bakım ve destek sağlamaya hazır personele bağlar. Bu numaradaki personelin mahalli kriz ekiplerimize de erişimi vardır.

Ek olarak, 63311 Jamison Street, Bend, OR 97703 numaralı telefondan psikiyatrik kriz hizmetleri için Deschutes County Stabilization Center’a ulaşabilirsiniz.

  • Emek harcama Saatleri: günde 24 saat
  • Acil Olmayan Durum: (541) 585-7210
  • 24 saat Kriz Hattı: (541) 322-7500 dahili. 9.

Daha çok informasyon için lütfen ziyaret edin:

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası