PAWS, topluluk besin yardımına devam etmek için evcil hayvan kilerini genişletiyor


Center County PAWS, pandeminin yüksekliği esnasında gereksinim duyan topluluk üyelerine evcil hayvan maması sağlamak için kapılarını açtıktan sonrasında, bölgedeki evcil hayvan maması yardımına yönelik çok büyük talebi görmüş oldu.

İki yıl sonrasında, State College merkezli hayvan barınağı, insanlara parasız evcil hayvan maması almaları için bir kaynak sağlayarak topluma hizmet etmeye devam edecek olan resmi Virginia Walker Pet Pantry’yi tanıttı.

Perşembe günü kilerin büyük açılışında, PAWS’nin yönetici direktörü Lisa Bahr, Alabalık Yolu üstündeki PAWS binasının haricinde bulunan barakanın, barınağın fazlalık için bir depolama kapasitesi sağlayarak topluluk yardım operasyonunu genişletmesine destek bulunduğunu söylemiş oldu. yiyecek.

“Cemiyet için bir kaynak olmamız, insanların kedi ve köpekleri artık onlara bakamayacak duruma geldiklerinde bırakabileceklerini hissettikleri bir yer değil, bununla birlikte bizlere gerekseme duyduklarında bizlere dönebilecekleri bir yer olmamız bizim için mühim. “dedi Bahri.

Evcil hayvan mamasına gerekseme duyanlar, barınağın emek harcama saatleri içinde barınaklarına uğrayarak gerekseme duyduklarını alabilirler. PAWS, Cumartesi gününden itibaren salıdan cumaya 14:00-18:00 ve hafta sonu 11:00-16:00 saatleri arasındaki düzgüsel emek harcama saatlerine dönecektir.

01PetPantry.JPG
Center County PAWS yönetici direktörü Lisa Bahr, Perşembe günü Larry ve Karen Walker’a Virginia Walker Pet Pantry’yi gösteriyor. Abby Drey [email protected]

Bahr, barınak kilerden alınan öğelerin kaydını tutmaya başlarken – bilhassa hangi posta kodlarına en fazlaca destek olduklarını görmek için – servis için herhangi bir engelleme yada gereklilik olmadığını altını çizdi.

Ek olarak kilerin yalnız evcil hayvan sahipleri için olmadığını ve son iki yılda resmi olmayan kilerden yararlanan birçok kişinin yırtıcı topluluk kedilerine bakan insanoğlu bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Bahr, “Bunlar, kelimenin tam anlamıyla kimsenin ilgilenmediği kedilere bakmayı üstüne alan insanoğlu” dedi. “Bunun için hakkaten minnettarız ve topluluğumuz da olmalı şundan dolayı bu yırtıcı kedilerin popülasyonunu azaltıyorlar.”

Kiler ek olarak, evlat edinmeyi beklerken barınağın köpek ve kedilerine geçici olarak bakmak için gönüllü olan PAWS bakıcılarına da destek oluyor.

Köpek kulübesi müdürü Mandy Lazenby, “Devamlı olarak köpekleri ve kedileri alan mükemmel bir bakıcı çekirdeğimiz var, sadece daima daha çok koruyucu arıyoruz, daima genişlemeye ve daha çok hayvana yardım etmeye çalışıyoruz” dedi.

Bahr’a bakılırsa, kilerin genişlemesi, ülke çapında hayvan barınaklarının topluluklarını desteklemek ve evcil hayvanları sevdikleri evlerde tutmak için hayvan barınaklarının daha büyük hareketini yansıtıyor, Bahr’a bakılırsa.

Bahr, “İnsanların belirli zamanlarda zorluklarla karşılaşabileceği ve desteğe gerekseme işitebileceği yaşamın bir gerçeği” dedi. “Onlara yardım etme ve onları seven sahipleriyle evcil hayvan besleme imkanımız var ise, kesinlikle bunu yapacağız.”

02PetPantry.JPG
Center County PAWS, evcil hayvanlarına bakmakta desteğe ihtiyacı olanlara evcil hayvan maması ve ürünleri sunan Virginia Walker Pet Pantry’yi tanıttı. Abby Drey [email protected]

Bahr’a bakılırsa kilerdeki yiyecekler, topluluk bağışları ve ortaklıkların sonucudur ve ortalama altı ay sürmesi gerekir. Barınağın besin bağışlarını kabul etmeye devam ettiğini ve şu anda en büyük ihtiyaçlarının kedi maması bulunduğunu söylemiş oldu. Ek olarak besin satın alma maliyetini desteklemek için parasal bağışlar da alıyorlar.

Halka açık evcil hayvan kilerlerinde kuru kedi ve köpek maması bulunurken, kedi kumu, mama ve tasma benzer biçimde ek malzemeler çoğu zaman talep üstüne temin edilebilir.

Kulübe, Walker ailesi tarafınca Virginia Walker’ı anmak için satın alındı. Eyalet Koleji’nde ikamet eden oğlu Larry Walker, onu, hayvanları ailelerinin mühim bir parçası icra eden, yaşam boyu evcil hayvan seven biri olarak tanımladı.

Larry Walker’ın eşi Karen Walker, “Kayınvalidem hayvanları severdi fakat insanları ve bu topluluğu severdi, bu yüzden bu hakkaten anlamlı” dedi. “Bence hakkaten mutlu olur.”

Center County PAWS’nin Virginia Walker Pet Pantry hakkında daha çok data edinmek için kar amacı gütmeyen sığınakları ziyaret edin. resmi internet sitesi.

Bu öykü ilk olarak gösterildi 31 Mart 2022 07:00.

Melissa Manno'nun Profil Resmi

Melissa Manno, Centre Daily Times için yetişmen muhabirdir. Bucks County’de büyüdü ve Penn State’de gazetecilik okuyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası