JoJo Siwa, 2022 Kids’ Choice Awards’a ‘çağrı edilmedi’


JoJo Siwa, 2022 Kids’ Choice Ödüllerine “çağrı edilmediğini” söylemiş oldu.

“Bumerang” şarkıcısı bir video klipte, “Birçoğunuz bana niçin bu gece Nickelodeon Evlatların Seçimi Ödülleri’nde olmadığımı soruyorsunuz ve yanıt oldukça kolay” dedi. Instagram üzerinden paylaşıldı Cumartesi günü.

“Ben çağrı edilmedim.”

Ağla çetrefilli bir ilişkisi olan 18 yaşındaki Siwa, “Niçin olduğundan güvenli değilim fakat çağrı almadım” diye ekledi.

Hemen sonra pop yıldızı Instagram Konusunda, birinin ödül töreninde “One Chance” şarkısının çalarken duyulduğu bir klipte onu etiketlediğini söylemiş oldu.

“Şu demek oluyor ki benim şarkım başardı, fakat ben yapamadım” dedi alaycı bir gülüşle.

Nickelodeon, Sayfa Altı’nın yorum talebine derhal cevap vermedi.

JoJo Siwa
JoJo Siwa, Cumartesi günü Instagram vesilesiyle Los Angeles’taki 2022 Kids’ Choice Awards’a ‘çağrı edilmediğini’ deklare etti.
Instagram/@itsjojosiwa
JoJo Siwa
Geçen yıl eşcinsel olduğu ortaya çıkan pop yıldızı, kısa süre ilkin saçını kestirerek peri kesimini ortaya çıkardı.
Instagram/@itsjojosiwa

Haberi duyan Siwa’nın arkadaşları ve fanatikleri, “Yıldızlarla Dans Etmek” mezunlarına desteklerini paylaşmak ve onun yokluğuyla ilgili teorilerini dile getirmek için hızla toplumsal medyaya gittiler.

Mollee Gray ile beraber Olivia Jade, “Onların kaybı tatlılığı ❤️” yazdı, “muhtemelen sen gökkuşağının rengisin ve onlar bir tek turuncu 😏.”

“DWTS” mezunu Brian Austin Green de benzer duyguları paylaştı ve “F-k evlatların seçim ödülleri 😂 sen onlar için fazla iyisin” diye yazdı.

Öteki hayranlar, geçen yıl ve daha kısa sürede eşcinsel olduğundan Siwa’nın dahil edilmediğini savundu. saçını kesti (ve imza at kuyruğu) bir peri kesimini ortaya çıkarmak için.

“@itsjojowsiwa’nın evlatların seçim ödüllerine çağrı edilmediği tek yıl, çıkıp saçını kestirdiği yıldı?????? Sus @Nickelodeon,” bir şahıs Siwa’nın retweetlediği yazdı.

Jojo Siwa konserde.
Siwa, Nickelodeon’da çocuk oyuncu olarak yıldızlığa terfi etti ve bir imparatorluk kurdu.
Nickelodeon için Getty Images

Başka bir şahıs, Siwa’nın retweet’inin ekran görüntüsünü paylaştı ve yıldızın, onu bir hane adı icra eden ağa meydan okumak için “kahramanları” bulunduğunu beyan etti.

“İş ağlarından s-t almayan ve kendilerinden başka bir şey olmayı reddeden genç kız ünlülere takıntılıyım” yazdılar. “Bir çocuk kanalına bağlı olmak, kendin olmaktan vazgeçmen gerektiği anlamına gelmemeli.”

Siwa daha ilkin Eylül 2021’de Nickelodeon’a seslenerek, ağın kendisinin turnedeki “The J Team” filmi için kaydettiği herhangi bir müziği çalmasını engellediğini iddia etmişti. Paramount+ vesilesiyle gösterilen filmimizde Siwa tarafınca ortaklaşa yazılan altı orijinal şarkı yer aldı.

“Bunlar BENİM şarkılarım, BENİM sesim, BENİM yazılarım. Bu adil görünüyor mu ???” o zamandan beri silinen bir takım tweet yazdı Reklam panosu. “Bir şirkette gerçek bir insan olarak çalışmak, bir tek bir marka olarak kabul edilene kadar eğlencelidir.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası