Assistance League, Twentynine Palms’ta bebek partisi düzenliyor.


Gülümsemeler, ısı ve iyi niyet bol miktarda vardı. Yardım Ligi Coachella Valley senelik düzenledi “Önemliyiz: Asker Ailelerine Odaklanıyoruz” 30 Mart’ta Indio’daki Heritage Palms Golf Kulübü’nde bebek duşu. İç açıcı etkinlik, Twentynine Palms’daki Deniz Piyadeleri Hava Kara Muharebe Merkezi’nden etken görevde olan, askeri subayların eşleri yada her ikisi de olan 25 anne talibi onurlandırdı.

Eli açık bir bağışlama Silahlı Kuvvetlerin Amerikan Dostları etkinlik için finansmanın çoğunu sağlamış oldu. bu Silahlı Hizmetler YMCA Twentynine Palms olayın birçok yönünü gerçekleştirmiş oldu. Yardım Ligi Coachella Valley üyeleri Susan Denning ve Ellie Hull eşbaşkan olarak vazife yapmış oldu.

“Bu baby shower, Assistance League Coachella Valley için mühim bir program” dedi. Karen Goodyear, Yardım Ligi Coachella Valley başkanı. “Anne adaylarına hak ettikleri, sevgi ve paylaşım dolu bigün yaşatılıyor. Ordumuza bu şekilde destek verebildiğimiz için fazlaca mutluyuz.”

Assistance League üyeleri Kay Heidecker, Erica Richardson, Nancy Alm ve Barbara Kline, 30 Mart 2022'de her yıl düzenlenen “We Care: Focus on Military Families” bebek duşuna katılanlar arasındaydı.

“Oldukca anneli” bebek duşunu düzenlemek, Yardım Ligi için mühim bir girişimdir, sadece bununla beraber eğlence ve eğlenceyle doludur. 21 Mart’ta üyeler bayanlar için çarşaf toplamak için toplandı. Bazı yetenekli örgü battaniyeler ve bebek yorganları, bölüm üyeleri ve topluluk gönüllüleri tarafınca el yapımıydı. Ek olarak her anne talibi için dahildir: bir bebek telsizi, kızılötesi termometre, Vera Bradley bebek bezi çantası, bebek çorapları, Pack ‘n Play taşınabilir oyun parkı ve 50 dolarlık Amazon armağan kartı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası